#1 2011-04-15 00:21:47

 Refog

Admin

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 120
Punktów :   

Aktualizacja 5.18

Serwery aktualnie leżą, więc to chyba odpowiedni czas aby podzielić się z Wami wrażeniami po aktualizacji.
Pomijając oferty nowych wozów, a właściwie starych, tylko w nowym stylu, można by rzec, że nic ciekawego się nie wydarzyło. A jednak! Dla mnie prawdziwym HITem i strzałem w dziesiątkę jest komunikacja głosowa. Zresztą jak obiecywano tak też się stało. Trach! Ciach! Bach! I jest! heh

Czat głosowy rozwiązuje problem komunikacji w drużynie. Po testach okazuje się, że czat działa całkiem sprawnie i śmiało mogę powiedzieć, że gra idzie w dobrym kierunku.

Ponadto aktualizacja załatała kilka drobnych dziur i przypuszczam, że kilka kolejnych nam dodała, ale póki co, nic złego mi się nie przytrafiło poza tym, że serwery są niestabilne, laguje i wywala czasami z gry. Niestety z tym problemem EA boryka się już od jakiegoś miesiąca (tak dosyć poważnie) i nie sądzę aby uporali się z tym w najbliższych dniach.

Reasumując, aktualizacja 5.18 jest krokiem na przód dzięki komunikacji głosowej. Niestety jak zwykle przedobrzyli, chcąc podlizać się graczom, bo Pontiac GTO '65, który był dostępny jedynie za 1000 BOOSTA, teraz może zostać zakupiony za śmieszne pieniądze - 30.000 $. Szlag człowieka może trafić. Zmarnowałem w zeszłym tygodniu 1000 BOOSTA. Czuję się oszukany


http://g.nfs-s.com/44/nfsw_REFOG.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stargatecorporation.pun.pl www.klanman.pun.pl www.siostry-hallywell.pun.pl www.wieik-elektrotech.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl