• Index
  •  » News
  •  » Aktualizacje - słów kilka...

#1 2012-09-12 23:55:50

 Refog

Admin

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 120
Punktów :   

Aktualizacje - słów kilka...

http://www.rb.pun.pl/_fora/rb/gallery/2_1347485669.jpg
Od Wielkiej aktualizacji minęło już trochę czasu i mieliśmy możliwość zapoznania się, "jak i z czym to się je", więc z czystym sumieniem możemy wydać opinię na jej temat.

Nowa klasyfikacja samochodów
Rzeczywiście, jak obiecywano, tak też uczyniono. Ze świata NFSW zniknęły tiery a w ich miejsce pojawiły się klasy od E do S. Na pierwszy rzut oka wygląda to fajnie i wesoło, niemniej jednak nie przemyślano do końca klasy A, która jest najbardziej szeroka mimo iż pewne modele samochodów nie mają szans ze sobą konkurować a występują w tej samej klasie. Mowa oczywiście o tuningowanych wozach klasy C lub B, które po zainstalowaniu w nich kilku części, z miejsca pojawiają się w klasie A.

Tuning
Tutaj również, jak obiecano, tak nam oddano ku uciesze graczy Części nie mają już podziału na klasy i teraz każda część pasuje do każdego samochodu. Jest jednak jeden mankament. Nie wiem czy to jest błąd czy zamierzone działanie, ale instalowanie części nie ma takiego wpływu jak w opisie podzespołu, ktory chcemy zamontować. W mojej Zondzie F po instalacji opon lepszych niż te, które miałem spadła sterowność a wzrosła prędkość max i przyspieszenie, co nie powinno wogole ulec zmianie ponieważ kluczową zmianę wprowadzał współczynnik sterowności. Nie wiem, czy ten problem został zgłaszany do supportu, ale wypadałoby się tym zainteresować ponieważ cała przyjemność z instalowania lepszych części rozpłynęła się wraz z wprowadzeniem aktualizacji. W efekcie montuję części na chybił-trafił, która lepiej zachowa się w statystykach, co również jest "ciekawe", gdyż gorsza część potrafi lepiej staty podnieść niż lepsza. Zonk!

Trasy
Bardzo ciekawym rozwiązaniem są pojawiające się losowo, co 24h, trasy na mapie. Na początku było trochę narzekania bo jednak wszyscy przyzwyczailiśmy się do pewnych tras po których lubiliśmy jeździć a inne z kolei szły w odstawkę. Aktualizacja rozwiązuje ten problem i po kilku dniach śmiało mogę tak powiedzieć Zwykle jeździliśmy tam, gdzie rzekomo najczęściej można było zdobyć część do danego tieru. Teraz rate dropu jest chyba taki sam dla każdej trasy i nie ma już problemu z niepasującymi częściami do samochodów ze względu na ich klasę.
Jedynymi niezmieniającymi się trasami są ucieczki zespołowe - Team Escape, które pozostały stałe chyba na prośbę graczy, gdyż w pierwszych dniach po aktualizacji również i one były losowe.

W kwestii ważnych zmian to chyba tyle.
Bobrom życzę szerokości i dobrego dropu na trasach a przypadkowym czytelnikom, miłego dnia

Ahoj!


http://g.nfs-s.com/44/nfsw_REFOG.png

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » Aktualizacje - słów kilka...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-warriors.pun.pl www.gaudiumforum.pun.pl www.narutototalgame.pun.pl www.torpiaavalon.pun.pl www.navia-ots.pun.pl