• Index
  •  » News
  •  » Propozycja zmian w NFS W

#1 2014-02-25 18:52:52

 MISCUMACUS

Team Member

Zarejestrowany: 2013-06-11
Posty: 8
Punktów :   

Propozycja zmian w NFS W

Zapewne wielu z Was denerwuje spotkanie z cziterami w grze np w wyścigach klasowych-budujecie  ulubioną fure,wkładacie extra części,poznajecie trasę ZACZYNACIE BYĆ SILNI JESTEŚCIE GOTOWI NA ZWYCIĘSTWA
a tu jakiś cziter odpala AUTOFINISH i po zawodach.Dziesięć podobnych startów i czar pryska-odechciewa się grać.Czy zauważyliście ilu z tych cziterów ma ukończone wyścigi klasowe,które z takim wysiłkiem próbujecie ukończyć?I po co to robią?MOŻE SIĘ TRAFIĄ CZĘŚCI ULTRA-MOŻE!!!!
Moja propozycja a zarazem apel-WYŚCIGI KLASOWE W TRYBIE MULTIPLAYER NIE DOSTĘPNE PO ICH UKOŃCZENIU (zdobyciu pięciu gwiazd).
Te wyścigi mogą pozostać otwarte przecież w trybie drużynowym czy singiel-chcesz zagrać,masz dostęp a jeśli masz ochotę czitować,no cóż jeśli twoim znajomym to odpowiada to już Wasza prywatna sprawa.
Pozostawiam Wam to do przemyślenia i własnej decyzji-może moglibyśmy mieć swój mały wkład w tą grę:).
   Mam jeszcze drugą propozycję-ostatnio EA nie dostatecznie potrafi się wywiązać z Rotacji,zarówno tych dwutygodniowych jak i bonus-weekendowych.Skoro mają takie problemy z wymiana samochodów to może łatwiej im pójdzie np z udostępnieniem PAKIETU KAROSERII DLA WYBRANEJ MARKI LUB KONKRETNEGO WOZU,
UNIKALNE VINYLE,propozycje mogą dotyczyć wielu rzeczy- takie drobiazgi mogły by ożywić a przede wszystkim ubarwić tą grę.
I ostatnia propozycja (w obecnej chwili)-zdobywacie 5000punktów exp I CO DALEJ?
A może wyścigi ELITE (dodatkowe)-wyścigi dla graczy,którzy np zdobyli Czempionat-5gwiazdek we wszystkich klasach,wyścigi dostępne tylko po takim osiągnięciu.
Liczę,że te propozycje skłonią Was do wyrażenia zdania a może do przedstawienia własnych pomysłów.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2014-02-26 09:56:26

 pawik73

Team Member

Skąd: NFS
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 19
Punktów :   

Re: Propozycja zmian w NFS W

My możemy proponować a /EA i tak nic nie zrobie:)

Offline

 

#3 2014-02-26 18:46:41

 Refog

Admin

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 120
Punktów :   

Re: Propozycja zmian w NFS W

Miscu uważam, że zamykanie klasowych wyścigów jest trochę desperacką propozycją. Osobiście nie zgadzam się na taki pomysł bo dlaczego Ja, osoba, która nie używa cheatow i hacków, mam być traktowany na równi z cheaterem. A swoją drogą NFSW to nie tylko pogoń za osiągnięciami bo co zrobisz, gdy zdobędziesz już wszystkie? Założysz nowe konto i nadal ten sam schemat? Kiedyś jeździliśmy dla frajdy i dla zdrowej rywalizacji zanim jeszcze pojawiały się części tuningowe w kartach. Moim zdaniem zamykanie klasowych wyscigów niczego nie rozwiąże a jedynie spowoduje mnożenie kont cheaterów.

Kwestia rotacji. Tutaj można się zgodzić, że dobrą altyrnatywą mogłyby być vinyle i jakieś tam części, ale osobiście uważam, że brak rotacji to nie jest problem wyboru aut poddanych rotacji, lecz zapewne brak czasu lub chęci. Szczerze mówiąc myślałem, że EA wprowadziło automatyczny system rotacyjny i jestem bardzo zdziwiony, że jest inaczej.

Wyścigi dla elity:
Temat dobry, ale zawsze uważałem, że po co dodawać coś nowego skoro coś obecne działa źle. Trzeba naprawić jedno by dobrze działało drugie.

Walka z cheaterami nie powinna dotknąć zwykłych graczy. Zamykać/otiwerać/mnożyć/dzielić... Nie. Winny ma ponieść konsekwencje a nie wszyscy.

Czekam na dalsze propozycje


http://g.nfs-s.com/44/nfsw_REFOG.png

Offline

 

#4 2014-02-26 19:04:48

 Refog

Admin

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 120
Punktów :   

Re: Propozycja zmian w NFS W

A swoja drogą... Kiedy zrezygnowano z rozmów głosowych w NFSW? Najpierw zdechł czat ogólny a teraz nie ma nawet tego? To jak sie ludzie mają komunikować? Rozbój w biały dzień.


http://g.nfs-s.com/44/nfsw_REFOG.png

Offline

 

#5 2014-02-26 20:03:23

 MISCUMACUS

Team Member

Zarejestrowany: 2013-06-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Propozycja zmian w NFS W

Nie mam na myśli zamknięcia wyścigów klasowych tylko zamknięcia tychże wyścigów W TRYBIE MULTI PO UKOŃCZENIU DANEJ KLASY.Przecież wciąż mogą być otwarte w trybie drużynowym i singiel.
A co do wyścigów Elite-tak,jest to tworzenie nowego ALE DLA "NAJLEPSZYCH"-dla tych którzy właśnie osiągnęli jakiś poziom i nie bardzo mają perspektywę zagrać np drużynowo.
Ogólnie to mam na myśli umotywowanie EA do jakichkolwiek działań bo już nawet do rotacji się nie przykładają (nie uwierzę w to iż mają problemy bo
1)gram prawie rok i wcześniej było oki
2)jeśli masz problem - to co robisz?DZWONISZ PO FACHOWCA,EA najwidoczniej nie chce rozwiązywać swoich problemów bo nawet na rzeczowe wytłumaczenie ich nie stać
3)zmiany w grze mają być po to aby sami gracze mieli większe szanse decydować czy chcą grać z cziterami )

Liczę na to,że ta dyskusja się będzie rozwijać,znajdziemy wspólny język i coś razem osiągniemy.

Offline

 

#6 2014-02-26 21:22:48

 Refog

Admin

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 120
Punktów :   

Re: Propozycja zmian w NFS W

Miscu, wspólny język jak najbardziej jest i cieszy mnie to, że wreszcie jest ktoś, kto ma zamiar walczyć o to, co lubi

Moja propozycja jest prosta na to, co się dzieje w grze. Mianowicie, sprowadzić prywatne wyścigi do poziomu multi czyli takie samo doświadczenie za wyścig i kasa oraz premie z kart. W ten sposób pozbylibyśmy się całkowicie problemu cheaterów albowiem wszystkie rozgrywki rozgrywałyby się w gronie znajomych. Gra nie ucierpi na frekwencji a ludziska chętniej będą chcieli grać ze znajomymi. Tutaj zaistniałoby pole do popisu dla teamów. Turnieje i tak rozgrywane są zawsze prywatnie. Większe eventy klanowe również, więc w tej kwestii sprawa jest zamknięta. Pamiętam Nasze poczatki NFSW kiedy tak wlaśnie było, że łączyliśmy się w klanach i rywalizowaliśmy o tak naprawdę nic nie znaczące punkty a wszystko dla frajdy i satysfakcji z możliwości współzawodnictwa z przyjaciółmi. To były cudne czasy. Do dziś pamiętam sylwestrową noc, którą przejeździłem z Pawikiem, gdy po raz pierwszy wprowadzono do gry tryb nocy i dnia.


http://g.nfs-s.com/44/nfsw_REFOG.png

Offline

 

#7 2014-02-26 21:46:59

 pawik73

Team Member

Skąd: NFS
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 19
Punktów :   

Re: Propozycja zmian w NFS W

Podstawowa zmiana to skuteczy anty hack  i  rozwiazaloby to wszystkie problemy .Kiedys sie trafialo  kilku cziterow na dzien teraz trudno rozegrac kilka wyscigow bez cziterow.

Ostatnio edytowany przez pawik73 (2014-02-26 21:48:02)

Offline

 

#8 2014-02-27 11:06:32

 MISCUMACUS

Team Member

Zarejestrowany: 2013-06-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Propozycja zmian w NFS W

"kilku cziterów na dzień-kilka wyścigów bez cziterów"
Pawik-litości,oby dwaj wiemy że coraz częściej można trafić 5 cziterów w jednym wyścigu.Jeśli pójdzie autofinish to przynajmniej idzie szybko ale trafiają się łachy włączające autofinish tuż przed metą to już można się(sami wpiszcie:)).
Wracając do tematu-powinniśmy o tym podyskutować,ustalić jedno zdanie a w międzyczasie można sprawdzić czy ktoś Nas wysłucha a może nawet wdroży Nasze propozycje-choćby te drobne.
W KOŃCU TA GRA JEST DLA NAS A NIE DLA CZITERÓW  CZY EA.

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » Propozycja zmian w NFS W

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokiniaki.pun.pl www.6teen.pun.pl www.mirzec2e.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl www.rmn-uni10.pun.pl